Dzień otwarty Bank BGŻ BNP Paribas:

18 października Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza Cię w swoje progi! Weź udział w dniu otwartym i przekonaj się, na czym polega praca w Contact Center i Departamencie Windykacji Telefonicznej. Szczegóły


Dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i szukasz pracy ze stabilnymi warunkami? Przyjdź na dzień otwarty organizowany przez Bank BGŻ BNP Paribas i dowiedz się z pierwszej ręki, czym zajmują się osoby zatrudnione w Banku. Podczas spotkania będziesz miał okazję porozmawiać z pracownikami, którzy na co dzień pracują w Contact Center i Departamencie Windykacji Telefonicznej.
18 października w godzinach 13:00-18:00 będziesz miał okazję wziąć udział w szkoleniach merytorycznych, a także zobaczyć, jak wygląda siedziba Banku BGŻ BNP Paribas, czyli być może Twoje przyszłe miejsce pracy.

W trakcie wydarzenia będziesz mógł od razu odbyć rozmowę rekrutacyjną!
Wydarzenie dedykowane jest studentom i absolwentom, osobom, które chcą wrócić na rynek pracy oraz tym, którzy już jakiś czas na nim są (45/50+), ale chcieliby się przekwalifikować. Jeśli wydaje Ci się, że z jakiegoś powodu nie nadajesz się do pracy w Banku BGŻ BNP Paribas, chętnie wyprowadzimy Cię z błędu! Gwarantujemy potrzebne szkolenia oraz zapewniamy szeroką ofertę benefitów, o których więcej dowiesz się podczas dnia otwartego.
Więcej informacji oraz link do zapisów na stronie http://bit.ly/2kAlx60

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach