Zmieniaj biznes i świat, zostań Ambasadorem CSR!

Rozpoczyna się rekrutacja do 14. edycji programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu - Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Program kierowany jest do studentów, którzy pragną zdobywać wiedzę i działać na rzecz środowiska lokalnego jako ambasadorzy CSR. Rekrutacja potrwa do 9 stycznia 2018 r.  Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w programie Ambasadorów CSR?

Jest to jedyny w Polsce tak prestiżowy i nastawiony na praktykę program edukacyjny dotyczący CSR. Składa się z kilku ścieżek edukacyjnych, których opiekunami są liderzy CSR w danej branży. Czeka na Ciebie spora dawka fachowej wiedzy i okazja do nabycia praktycznych umiejętności, przydatnych i na uczelni, i w przyszłej pracy. Weźmiesz udział w warsztatach z czołowymi specjalistami CSR i spróbujesz swoich sił w rozwiązywaniu konkretnych case’ów takich firm jak Orange, Henkel, BGŻ PNB Paribas czy Ergo Hestia.

Przed Ambasadorami:
- udział w warsztatach i spotkaniach z praktykami i teoretykami zajmującymi się CSR,
- kontakty ze światem biznesu, administracji rządowej, organizacji pozarządowych i studenckich kół naukowych z całej Polski,
- organizacja wydarzeń edukacyjnych o CSR w swoich środowiskach lokalnych,
- nowe znajomości ze studentami i studentkami zainteresowanymi CSR.

Ponadto, najaktywniejsi Ambasadorzy CSR mają szansę na:
 - atrakcyjne nagrody,
 - uczestnictwo w programie „Staże w CSR-ze”, czyli płatny staż w firmie partnerskiej Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Rekrutacja trwa do 9 stycznia 2018 r.!
Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na www.lob.org.pl (zakładka: Program Ambasadorów CSR) oraz www.facebook.com/LigaOdpowiedzialnegoBiznesu
lub napisz do nas na adres: marta.gorska@fob.org.pl