Dokumenty praktykanta

1. Spersonalizowana umowa, skierowanie oraz karta praktykanta wydawane są przez Biuro Karier po uprzedniej rejestracji na praktyki.

2. Dziennik praktyk  zał. nr 5

3. Zaliczenie na poczet praktyk pracy zawodowej / prowadzenia własnej działalności gospodarczej  zał. nr 7- nie dotyczy WNP

4. Odbyta praktyka / staż/ wolontariat / praktyka zagraniczna zał. nr 8 - nie dotyczy WNP

5.  Dokumenty tylko dla Wydziału Nauk Pedagogicznych - wszystkie specjalności

a) specjalizacja: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z edukacją włączającą:

b) specjalizacja: pedagogika resocjalizacyjna i opiekuńczo-wychowawcza:

c) specjalizacja: terapia pedagogiczna z edukacją włączającą:

d) specjalizacja: doradztwo zawodowe z personalnym i edukacja ustawiczna (I stopień)

e) specjalizacja: pedagogika pracy z zarządzaniem zasobami ludzkimi (II stopień)

f) specjalizacja: pedagog szkolny z terapią pedagogiczną (I stopień)

g) specjalizacja: pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną i tyflopedagogika (I stopień)

6. Dokumenty (które wypełnia nauczyciel) dla praktyk przygotowujących do wykonywania zawodu nauczyciela obowiązują tylko dla  Wydziałów, które zabezpieczyły środki na ten cel (WNHiS, WMP, WNH, WT, WFCh, WNP - tylko praktyki dyplomowe dla studentów studiów niestacjonarnych)

Dokumenty należy dostarczyć do Biura nie później niż na 3 dni robocze przed rozpoczęciem praktyki. Dokumenty niepoprawnie wypełnione oraz dostarczone po tym terminie nie bedą przyjmowane. W roku akademickim 2016/2017 Uczelnia pokrywa wynagrodzenie za max 19 h opieki nad praktykantem wg stawki 13 zl brutto/h.

Podstawą do przyjęcia dokumentów jest zawarcie porozumienia.