Wszystkiego co najpękniejsze na Święta Bożego Narodzenia

Konkurs o staż „Mój Rozwój!”

Studencie, postaw na rozwój przez doświadczenie! Wygraj płatny staż w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Swoje zgłoszenie możesz przysłać do 25 maja 2018 r. Nie czekaj – aplikuj już dziś! Więcej informacji znajdziesz na stronie www.miir.gov.pl

STAŻYSTO, proponujemy Ci atrakcyjny PROGRAM STAŻU. Zapomnij o parzeniu kawy i stercie dokumentów do kserowania. Jako nasz STAŻYSTA będziesz zaangażowany w ciekawe projekty, poznasz ludzi z pasją wykonujących swoją pracę. Zyskasz nowe doświadczenia, zmierzysz się z ciekawymi wyzwaniami, a także poznasz tematykę FUNDUSZY EUROPEJSKICH „od kuchni”.

Staż
w MINISTERSTWIE INWESTYCJI I ROZWOJU
to TWOJA szansa na ROZWÓJ!

Aplikuj już dziś! Czekamy na TWOJE zgłoszenie!

O KONKURSIE:

Konkurs o staż „Mój Rozwój!” skierowany jest do studentów w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą w Konkursie jest płatny staż w wysokości 2 500 zł brutto miesięcznie przez okres do 3 miesięcy.

JAKICH STUDENTÓW SZUKAMY:

• dyspozycyjnych
  • nastawionych na rozwój zawodowy
  • komunikatywnych
  • zaangażowanych w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

• zdobycie praktycznego doświadczenia
  • możliwość pracy nad projektami funduszowymi
  • współpracę w profesjonalnym i otwartym zespole
  • udział w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez pracowników Ministerstwa
  • szansę poznania charakteru pracy w administracji i przełamania stereotypów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: