Program Menedżerski – Storck

Szukamy ambitnych i zmotywowanych studentów kończących studia (lub „świeżo upieczonych” absolwentów) żądnych nowych wyzwań w ramach: Programu Menedżerskiego w Dziale Sprzedaży. Więcej informacji na stronie https://slodkakariera.pl

Kilka słów o Storck

Dołącz do świata jednego z największych producentów słodyczy i rozpocznij swoją zawodową przygodę. Dzisiaj Storck to:

• 115 lat historii  firmy rodzinnej
  • 6000+ Pracowników na świecie
  • 100+ krajów
  • 25+ lat obecności w Polsce
  • 125+ Pracowników w Polsce

Jesteśmy firmą rodzinną i bardzo to sobie cenimy. Chcemy uczynić świat odrobinę słodszym, szczęśliwszym i bardziej radosnym.

Robimy to z pomocą znanych marek: Knoppers, Merci, Toffifee, Nimm2, Werther’s Original, Mamba.

Kilka słów o Programie

Program Menedżerski to szansa dla Ciebie by rozwinąć skrzydła, zdobyć niezbędne umiejętności i zacząć pracę na stanowisku Menedżera w Dziale Sprzedaży w branży FMCG.

Jest podzielony na cztery etapy:

1) Dział Marketingu

Poznajesz tajniki zarządzania marką

Czas trwania etapu: 5 miesięcy

2) Zespół Sprzedaży

Zdobywasz doświadczenie sprzedażowe jako Przedstawiciel Handlowy. To niezbędna baza w pracy przyszłego Menedżera sprzedaży.

Czas trwania etapu: 12 miesięcy

3) Siedziba Firmy w Niemczech

Poznajesz tajniki pracy Menedżera sprzedaży w międzynarodowym środowisku

Czas trwania etapu: 3 miesiące

4) Zespół ds. Kluczowych Klientów

Pracujesz jako Junior Key Account Manager i zarządzasz współpracą z Kluczowymi Klientami

Czas trwania etapu: 12 miesięcy

Po ukończeniu Programu awansujesz na stanowisko menedżerskie w Dziale Sprzedaży

Kilka słów o Tobie

•           jesteś „świeżo upieczonym” absolwentem (max. rok po ukończeniu studiów) lub studentem ostatnich lat kierunków ekonomicznych lub pokrewnych (ważne, żebyś lubił pracować z liczbami i rozmawiać z ludźmi),

•           biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie oraz piśmie (i masz za sobą np. udział w wymianie międzynarodowej lub pracę zagranicą)

•           jesteś nastawiony na cel, entuzjastyczny i zaangażowany w to, co robisz (np. działałeś w kole naukowym lub organizacji studenckiej),

•           lubisz wyzwania i potrafisz brać odpowiedzialność za postawione przed Tobą zadania,

•           fajnie, jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe (np. staż)

•           posiadasz prawo jazdy kat. B (przez jakiś czas czeka Cię praca w terenie),

•           myślisz o karierze w Dziale Sprzedaży,

•           z chęcią rozszerzyłbyś dietę o pyszną czekoladę,

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

Chcemy wybrać osobę, która najlepiej pasuje do Storck i tego Programu, dlatego rekrutacja składa się z kilku etapów:

1.  Rozmowa rekrutacyjna i test sprawdzający umiejętność analitycznego myślenia
  2.  Sesja Assessment Center
  3.  Prezentacja i rozmowa w j. angielskim z zarządem STORCK
  4. Zatrudnienie i początek przygody ze STORCK!

Co otrzymasz?

Chcemy żebyś rozwinął się ponad miarę. W tym celu od pierwszego dnia pracy chcemy dać Ci warunki, które to umożliwią:

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • praca ze znanymi markami
  • międzynarodowe kontakty
  • otoczenie nastawione na współpracę
  • ubezpieczenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • rozwój różnych umiejętności, m.in. sprzedażowych i analitycznych
  • po Programie zostajesz Menedżerem

Sprawdź nasz Program Menedżerski, taki że aż STORCK!

Więcej informacji na stronie https://slodkakariera.pl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04.06.2018