Weź udział w prestiżowym programie Pracownia Liderów Prawa!

Aplikuj do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”, realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, który przy prowadzonych projektach współpracuje z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School, czy też z SRI International. Termin mija 15 października. 

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podczas tej rekrutacji otwieramy możliwość aplikowania do jednego z trzech przygotowanych przez nas Programów:

• Program Student Junior to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami. Do udziału w nim zapraszamy więc studentów I, II oraz III roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: tutaj

• Program Student Senior dedykowany jest dla osób wkraczających na rynek prawniczy. Do udziału w nim zapraszamy studentów IV i V roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: tutaj

  • Program Główny adresowany jest do absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: tutaj

 
Z wyjątkowej szansy doskonalenia swoich umiejętności, jaką jest Pracownia Liderów Prawa, skorzystać mogą zarówno studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze. Przygotowany dla Państwa program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.
Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.liderzy.iws.org.pl.
Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy także
Państwa do obserwowania profili Pracowni Liderów Prawa w mediach społecznościowych:
• Faceboook: https://www.facebook.com/liderzyprawa
• Twitter: https://twitter.com/LiderzyPrawa
• Instagram: https://www.instagram.com/liderzyprawa
Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach