Wszystkiego co najpękniejsze na Święta Bożego Narodzenia

Ruszyła nowa odsłona konkursów EY

Konkursy EY to okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach. Do tego atrakcyjne nagrody – nawet 30.000 PLN dla zwycięzców, iPady, czytniki Amazon Kindle, a także kariera w firmie doradczej EY.

Wszystko to czeka na uczestników konkursów studenckich EY, do których zapisy rozpoczęły się wraz ze startem nowego roku akademickiego.

Na studentów zainteresowanych wyzwaniami na styku prawa i ekonomii czeka EYe on Tax, przygotowany przez doradców z zespołu Doradztwa Podatkowego i Prawnego EY. Tym, którzy chcą wejść do świata wielkich  transakcji, fuzji, przejęć i restrukturyzacji dedykowany jest konkurs EY Financial Challenger, przygotowany przez zespół Doradztwa Transakcyjnego EY.

Zapisy są otwarte tylko do 20 listopada 2018r.  na: www.eykonkursy.pl